Çilek Konsept

Çilek Konsept

 • 0

  Gönderi
 • 50

  Takipçi
 • 0

  Yorum
 • 100

  Beğeni

Hakkımızda

1972 yılında otantik takı grubu imalatına başlayan Çilek Gold, 1990 lı yıllarda 20 yılı aşkın imalat tecrübesi ile güçlü pazarlama ekipleri kurarak Çilek Gold ürünlerini güçlü perakendecilerle buluşturmayı hedeflemiştir.

Kısa sürede otantik takı grubunda yarattığı başarı ile sektörde öncü bir firma haline gelen ve merkez ofisi İstanbul’da bulunan Çilek Gold ; modern takı grubunda üretim ve pazarlama ekipleri kurarak; yönetim, üretim ve tasarım faaliyetlerine; Ankara, Konya, Denizli, Bursa ve ordu illerinde bölge ofisleri oluşturarak devam etmiştir.

Vizyoner ve güçlü atılımların neticesinde Çilek ailesinin 1972 de başlayan ve 50 yıldır devam eden altın ve mücevher tutkusu dünyaya açılma ve mağazalaşma vizyonu ile ‘’Çilek Konsept’’ markasına dönüşmüştür.

Bugün; müşterilere daha rahat, kaliteli ve yenilikçi bir hizmet sunmayı hedefleyen firma Çilek Gold ve Çilek Konsept markalarını tek çatı altında birleştirerek Nurosmaniye’de bulunan showroom da dünyanın çeşitli yerlerinden gelen müşterileri ağırlamaktadır.

Perakendecilik adına attığı yenilikçi adamlar ile mağaza sayısını 13 e ulaştıran ‘’Çilek Konsept’’; Balkan ülkeleri, Orta Doğu ve Almanya olmak üzere birçok bölgede faaliyet gösterdiği gibi, alanında yıllara dayanan tecrübesi, kalite standartlarına verdiği önem, usta işçilik ve geniş ürün yelpazesi ile sektörde aranan bir firma haline gelmiştir.

Fotoğraflar