Panço

Panço

 • 0

  Gönderi
 • 50

  Takipçi
 • 0

  Yorum
 • 100

  Beğeni

Hakkımızda

Panço’nun marka yolculuğu, 1978 yılında İstanbul’un moda merkezi olarak anılan Eminönü Sultanhamam’da başlamıştır. Bebekler ve çocuklar için kaliteli, güvenilir ve estetik ürün sunma hedefiyle başlayan serüveni, tüketicinin beğenisiyle büyüyerek, Türkiye’den başlayıp Ortadoğu, Körfez Arap Ülkeleri, Kuzey Afrika ve Balkanlar’daki mağazalaşma çalışmalarıyla devam etmiştir.

0-14 yaş arası geniş ürün yelpazesiyle, dünya modasından ilham alarak her sezona özel tasarladığı temaları, sınırlı sayıda ürettiği ürünleri ile çocukların ve ailelerin en çok tercih ettiği marka konumuna ulaşmıştır. Yerel ve global pazarlarda estetik ve özgün tasarımları, yenilikçi ve dinamik yaklaşımı sayesinde de, Çocuk Giyim Sektörünün “Lider Tasarım Markası” olarak anılmaya başlayarak en prestijli çocuk giyim markası olmuştur.

Türkiye’de tasarım çocuk giyim perakendeciliğine odaklanan tek marka olan Panço, Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD)’ den Yılın Çocuk Giyim Kategorisinde En İyi ve En Çok Tercih Edilen Marka” ödülüne layık görülmüştür.

Fotoğraflar

Henüz fotoğraf eklenmemiştir.